Menü
Alışveriş Sepetiniz

Bulaşık

Marka: Ersağ
Ersağ Yağ Çözücü 1000mlÖzellikleri:Ersağ Yağ çözücü zorlu mutfak yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş bir üründür.Konsantre bir temizlik ürünüdür.Kullanımı:Kullanacağınız bölgeye püskürttükten sonra bir müddet bekleyip durulayınız. İlk kullanımlarda direkt..
43,70TL Vergiler Hariç:43,70TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Matik Jel 1000 MLÖzellikleri:Ersağ Bulaşıkmatik Jel ürünümüz, bulaşık makinelerinde kullanılan temizleme ürünüdür.Kullanımı :Bulaşık makinenizin ilgili haznesinin minimum çizgisi dolacak şekilde ilave ediniz. Ürünümüzü kimyasal bulaşık parlatıcı ile kul..
69,00TL Vergiler Hariç:69,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Sıvısı 1000 MLÖzellikleri:Ersağ Bulaşık Sıvısı elde bulaşık temizleme ürünüdür.Her türlü bulaşıkta etkili temizlik sağlar. Birkaç damlası ile etkili temizlik elde edebileceğiniz bir üründür. Bulaşıklarınızı yıkarken, musluk başlıklarınız da ve mutfak temizliğinizde de e..
42,00TL Vergiler Hariç:42,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Sıvısı (Elma Kokulu) 1000 MLÖzellikleri:Ersağ Bulaşık Sıvısı elde bulaşık temizleme ürünüdür. Her türlü bulaşıkta etkili temizlik sağlar. Birkaç damlası ile etkili temizlik elde edebileceğiniz bir üründür. Bulaşıklarınızı yıkarken, musluk başlıklarınız da ve mutfak temiz..
42,00TL Vergiler Hariç:42,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Parlatıcısı 500 MLÖzellikleri:Ersağ Bulaşık Parlatıcısı ürünümüz Bulaşık makineleri için üretilmiş bir üründür. Bitki asitlerinden elde edilen özel formülü sayesinde bulaşıklarınız da daha parlak bir görünüm sağlar. Ersağ Bulaşıkmatik Toz veya Ersağ Bulaşıkmatik Jel ürün..
29,00TL Vergiler Hariç:29,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Matik Toz 500 GRÖzellikleri:Ersağ Bulaşık Matik, bulaşık makinalarında kullanılan temizleme tozudur. Daha sağlıklı sonuç alınabilmesi için kullanmadan önce makinanızın Ersağ Bulaşık Makinası Temizleyicisi ile boş çalıştırılması önerilmektedir.Kullanım..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Bulaşık Makinesi TemizleyicisiÖzellikleri:Bulaşık Makinenizde zamanla yağ, yemek artıkları ve kirlenmeden dolayı filtre, su borusu , gider ve su pervanesinde tıkanıklıklar olabilir.Bunun içinde makineniz istenilen temizliği yapamaz.Ersağ Bulaşık Makinesi Temizleme Sıvısıyla h..
54,00TL Vergiler Hariç:54,00TL
Marka: Ersağ
Ersağ Yağ Çözücü 1000ml AparatlıÖzellikleri:Ersağ Yağ çözücü zorlu mutfak yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş bir üründür. Konsantre bir temizlik ürünüdür.Kullanımı:Kullanacağınız bölgeye püskürttükten sonra bir müddet bekleyip durulayınız. İlk kulla..
43,70TL Vergiler Hariç:43,70TL
Marka: Ersağ
Ersağ EImalı Bulaşık Sıvısı 1000 ML AparatlıÖzellikleri:Ersağ Elmalı Bulaşık Sıvısı elde bulaşık temizleme ürünüdür.Her türlü bulaşıkta etkili temizlik sağlar. Birkaç damlası ile etkili temizlik elde edebileceğiniz bir üründür. Bulaşıklarınızı yıkarken, musluk başlıklarınız da ve mutfak tem..
47,00TL Vergiler Hariç:47,00TL
Ersağ Bulaşık Sıvısı 1000 ML AparatlıÖzellikleri:Ersağ Bulaşık Sıvısı elde bulaşık temizleme ürünüdür.Her türlü bulaşıkta etkili temizlik sağlar. Birkaç damlası ile etkili temizlik elde edebileceğiniz bir üründür. Bulaşıklarınızı yıkarken, musluk başlıkla..
47,00TL Vergiler Hariç:47,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)