Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tiens

Marka: Tiens
TIENS Glukozamin içeren gıda takviyesi, biyokimyasal bileşenleri (glucosamine, kondroitin, hyaluronik asit) dogadan gelen organik malzemelerle ve geleneksel Çin Tıbbıyla (Brezilya şampiyon mantan, şeytan peniçesi, zerdeçal) birleştirilerek üretilmiştir.Glukozamin ve kondroitin sulfat, eklem kıkırdağ..
371,25TL Vergiler Hariç:371,25TL
Marka: Tiens
TIENS Orecare bitkisel diş macunu, yüksek etkiye sahip olan antibakteriyel luteolin, inozito, saponin ve tanin içerir. Yabani krizantemin laktonleri, peygamber çiçeğinin glükozitleri, acı prensip, A ve B vitaminleri ağızdaki toksinlerin giderilmesine yardımcı olur ve nefesi tazeler. Aktif içerikler ..
77,50TL Vergiler Hariç:77,50TL
Marka: Tiens
TIENS Kalsiyum Lesitin İçeren Takviye Edici Gıda..
85,50TL Vergiler Hariç:85,50TL
Marka: Tiens
Bağırsak mikroflorası sağlığımız üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Hem yararlı suşları hem de vücut üzerinde olumsuz etkiye sahip olabilecekleri içerir. En yeni veriler doğrultusunda, 400 ila 500 farklı mikrobiyal tür bağırsakta yaşar. İnsan bağırsak bakterilerinin toplam kütlesi 1 ..
70,00TL Vergiler Hariç:70,00TL
Marka: Tiens
Tiens Çinko Kapsülü Çinkoya iyi bir gerekçe ile sağlık ve güzellik unsuru denir. Bu mikro element, vücutta meydana gelen birçok işlemde önemli bir rol oynamaktadır. Sağlıklı cilt, saç ve tırnakları korumaya yardımcı olur. Beynin ve cinsiyet hormonlarının fonksiyonunu destekler. Şaşırtıcı olmayan bi..
85,00TL Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Tiens
Tiens Hijyenik Ped Set AIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ  kadın pediyle  en çok  ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorgun&..
206,25TL Vergiler Hariç:206,25TL
Marka: Tiens
Tiens Hijyenik Ped Günlük AIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ  kadın pediyle  en çok  ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorg..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Marka: Tiens
Tiens Hijyenik Ped GeceAIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ  kadın pediyle  en çok  ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorgun&n..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Marka: Tiens
Tiens Spirulina Spirulina yüksek besin değerine sahip, çeşitli faydaları olan bir su yosunudur. İnsan vücudu için önem taşıyan ve kolayca emilebilir protein,  çeşitli vitaminler, mineraller ve diğer maddeleri ihtiva eden bir kaynaktır. Spirulina sahip olduğu yüksek besin değeri itibariyle örneğ..
185,00TL Vergiler Hariç:185,00TL
Marka: Tiens
Tiens Kitosan TIENS Kitosan, zayıflamak için uygulanan diyeti destekleyen etkili bir formüldür. Bir yandan eşsiz yağ partiküllerini bağlama kapasitesi sayesinde diyetin kalori değerini düşürürken öte yandan mide içerisinde şişerek mideyi doldurur ve sonuç olarak açlık hissini yok eder.AÇIKLAMA ..
266,25TL Vergiler Hariç:266,25TL
Marka: Tiens
Tiens Kordiseps Kordiseps'in, yani ‘mucizevi mantarların’ özellikleri Çin tıbbında antik zamanlardan beri bilinmektedir. Yapılan en son bilimsel araştırmalar doğal savunmayı, vücudun fonksiyonlarını ve genel sağlık durumunu geliştiren tırtıl mantarlarının çok sayıda özelliğine işaret eden bu iddial..
335,00TL Vergiler Hariç:335,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)