Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tiens Hijyenik Ped Set

Tiens Hijyenik Ped Set
Tiens Hijyenik Ped Set
206,25TL
Vergiler Hariç: 206,25TL

  Tiens Hijyenik Ped Set

  AIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ  kadın pediyle  en çok  ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorgun ve bitkin hissetmeyeksiniz! 

  Açıklama

  Yaşam boyunca bir kadın yaklaşık 15 000  ped kullanır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından hazırlanan istatistiğe göre dünya çapında kadınların %80’in çeşitli jinekolojik sorunları vardır ve bunlardan %63’ü kalitesiz pedler kullanımından kaynaklanır. Özel günlerinde kadınlar çeşitli enfeksiyonlara maruzdur . Âdet kanı, virüs ve bakterilerin üremesi için ideal bir ortamdır. Bu yüzden bu özel dönemde konfor ve güvenlik sağlayan yüksek kaliteli kadın pedlerin kullanımı çok önemlidir. Bakteriler, kadın pedinde kolayca ürebilir ve özel günlerinde kadınlar mikrop kapmaya daha eğilimli olduklarından dolayı kolayca enfeksiyon kapabilirler.

  Yüksek kaliteli ve güvenli AiRiZ kadın pedi sayesinde TIENS, konforluk ve güvenlik sağlayarak bu dönemde kadınlara kişisel bakım ve koruma için yeni bir çözüm sunar.

  En modern teknolojiye göre hazırlanan iki temel içeriği olan tek çekirdekli yüksek teknolojik patentli ürün.

  AiRiZ kadın pedindeki  aktif oksijenli ve negatif iyonlu patentli bant, şimdiye kadar tüm serilerden en yüksek anyon konsantrasyonudur. Böylece pedler, tamamen doğal bir biçimde kadın organizmanın kendi kendine temizleme özelliğini güçlendirir, bağışıklık oluşturur ve enerji verir. İlâç ve kimyasal madde içermez ve yan etkileri yoktur.

  Bu benzersiz avantajlar ve güvenli kullanım sayesinde ürün, kişisel bakımın sağlanması için her gün kullanılabilir. Ayrıca kadın pedi, idrar yolu hastalığı olanlara ve inkontinans hastalarına da tavsiye edilir.

  Negatif yüklü iyonlar(anyon) havanın elemanlarıdır. Negatif yüklü iyonların bakterileri, küfü ve zararlı maddeleri yok etme özelliği vardır. Günümüzde pozitif ve negatif iyon orantısı özellikle şehirlerde dengesizdir . Bu durum insanın sağlığını ve ruh halini olumsuz yönde etkiler.

  Peddeki anyonlar, nemin etkisi altında serbest bırakılır. Cilt, pedin yüzeyi ile temas edince epidermiste oksijen üretimi artar. Böylece bakteriler ve kötü  kokular etkili bir biçimde yok edilir.  AiRiZ patentli iyonlu bant sm3’te 6100 negatif iyon kadar serbest bırakır. Bu, piyasada bulunan tüm kadın pedlerinden en yüksek konsantrasyondur. Araştırmalara göre çevredeki anyon konsantrasyonu 5000/sm3’ten daha fazla olduğu zaman insan vücudunun iltihap ve bakterilere karşı etkisi daha büyüktür. Aynı zamanda, tansiyon daha iyi dengelenir.

  Çift taraflı patentli bantta aktif oksijen de kullanılmıştır. Aktif oksijen, kadın pedin hava geçirmesini ve oksijen erişimini sağlar.  Formüldeki nane, kaşıntıyı ferahlatır ve rahatlatır.