Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tıbbi Sülük

Tıbbi Sülük Botoks BoyTıbbi sülüklerimiz satışa sunulmadan önce sterilizasyon ve karantina işlemlerinden geçmektedir. Her mevsim dilediğiniz boyut ve adetlerde tıbbi sülük temin edebilirsiniz. Sülük siparişi için boyut seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.UYARI! Siparişleriniz sisteme girdiğ..
51,70TL
Vergiler Hariç:47,00TL
Tıbbi Sülük Büyük BoyTıbbi sülüklerimiz satışa sunulmadan önce sterilizasyon ve karantina işlemlerinden geçmektedir. Her mevsim dilediğiniz boyut ve adetlerde tıbbi sülük temin edebilirsiniz. Sülük siparişi için boyut seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.UYARI! Siparişleriniz sisteme girdiği..
58,30TL
Vergiler Hariç:53,00TL
Tıbbi Sülük Küçük BoyTıbbi sülüklerimiz satışa sunulmadan önce sterilizasyon ve karantina işlemlerinden geçmektedir. Her mevsim dilediğiniz boyut ve adetlerde tıbbi sülük temin edebilirsiniz. Sülük siparişi için boyut seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.UYARI! Siparişleriniz sisteme girdiği..
58,30TL
Vergiler Hariç:53,00TL
Tıbbi Sülük Orta Boy(0,8-1,5 gr)Tıbbi sülüklerimiz satışa sunulmadan önce sterilizasyon ve karantina işlemlerinden geçmektedir. Her mevsim dilediğiniz boyut ve adetlerde tıbbi sülük temin edebilirsiniz. Sülük siparişi için boyut seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.UYARI! Siparişleriniz sist..
58,30TL
Vergiler Hariç:53,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)