Menü
Alışveriş Sepetiniz

Apinutriv

Marka: Apinutriv
Apinutriv Multivitamin & Mineral Complex 60 KapsülMultivitamin & Mineral Complex (Kapsül Takviye Edici Gıda); Anadolu yöresinin eşsiz şifalı florasından sözleşmeli ve kontrollü üretim modeli ile özenle üretilen perga ve polen ile birlikte bileşiminde magnezyum, çinko, selenyum mineralleri ve..
225,00TL
Marka: Apinutriv
D-Max (Sıvı Takviye Edici Gıda)Perganın (arı ekmeği) çok özel bilimsel biyoteknolojik yöntemlerle ekstrakrasiyonu ve zeytinyağında özütlenmesi ile elde edilen yüksek yararlılıkta üründür. Bileşiminde ayrıca; zengin Omega-3 kaynağı ceviz ve keten tohumu yağı, kabak çekirdeği yağı, çörekotu, biberiye ..
400,00TL
Marka: Apinutriv
Organik Arı Ekmeği (Perga) (Kapsül Takviye Edici Gıda); Anadolu yöresinin eşsiz şifalı florasından sözleşmeli ve kontrollü üretim modeli ile üretilmektedir. Saflığı ve doğal hali korunan arı ekmeği, tamamen bilimsel normlara göre organik (bitkisel) kapsülasyon haline getirilmiştir. A..
300,00TL
Marka: Apinutriv
Propolis Up+ (propolis içeren takviye edici gıda); bileşiminde saf propolis (% 25) ile birlikte zerdeçal ekstresi içeren, Vitamin D3 ile güçlendirilmiş eşsiz biyoaktif bir üründür. Propolis Up, özenle saflaştırılmış Anadolu propolisinin çok özel bilimsel biyoteknolojik yöntemlerle ekstraksiyonu ile ..
300,00TL
Marka: Apinutriv
Apinutriv Bio Propolis Organik Propolis Içeren Sıvı Takviye Edici GıdaBio Propolis (organik propolis içeren takviye edici gıda); bileşiminde saf propolis (% 25) ve zerdeçal ekstresi içeren eşsiz biyoaktif bir üründür. Bio Propolis, saflaştırılmış Anadolu propolisinin çok özel bilimsel biyoteknolojik..
300,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)